Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieProstredn├şctvom SKonline s.r.o. na┼ía spolo─Źnos┼ą organizovala v tomto roku nieko─żko firemn├Żch akci├ş pre na┼íich obchodn├Żch z├ístupcov. V┼íetky boli pripraven├ę na ve─żmi vysokej profesion├ílnej ├║rovni, SKonline s.r.o. v┼żdy vy┼ílo maxim├ílne v ├║strety.


Martina Farkašovská, M.B.A.
Generali Pois┼ąov┼ła a.s, SR
Tandemov├ę zoskoky

TandemAk chcete vo Va┼íej firme upevni┼ą vz┼ąahy medzi zamestnancami, mal├í adrenal├şnovka je to prav├ę. Tandemov├Ż zoskok je jedine─Źn├í mo┼żnos┼ą urobi┼ą nie─Źo uleten├ę - 50 sekundov├Ż vo─żn├Ż p├íd z v├Ż┼íky 4000 m, r├Żchlos┼ą 180km/hod., otvorenie pad├íka vo v├Ż┼íke 1500 m, plachtenie a hladk├ę prist├ítie. Po─Źas plachtenia si naplno vychutn├íte v├Żh─żad a naviac si m├┤┼żete sk├║si┼ą aj riadenie pad├íka. To znie ako z├í┼żitok na cel├Ż ┼żivot a ohromn├í z├íbava k tomu.

Tandemov├Ż zoskok je ide├ílny aj pre ├║pln├Żch za─Źiato─Źn├şkov, ktor├Ż nemaj├║ nijak├ę sk├║senosti so sk├íkan├şm a radi by si to vysk├║┼íali. V├Żhodou je hlavne pocit bezpe─Źia a istoty, ┼że otvorenie pad├íka a prist├ítie za V├ís urob├ş sk├║sen├Ż in┼ítruktor.

V pr├şpade z├íujmu V├ím zabezpe─Ź├şme aj zhotovenie videoz├íznamu a fotodokument├ície z cel├ęho priebehu zoskoku vr├ítane vo─żn├ęho p├ídu. Zoskok je sn├şman├Ż digit├ílnou kamerou upevnenou na prilbe kameramana sk├í─Źuceho spolu s tandemom.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Pon├║kame tandemov├ę zoskoky so sk├║sen├Żmi in┼ítruktormi pre v┼íetk├Żch a v┼íade, kde to mo┼żnosti a po─Źasie dovol├ş. Krit├ęri├í prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.