Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieDovo─żte, aby som sa V├ím po─Ćakovala za mysl├şm, ┼że vydaren├║ spolupr├ícu, profesion├ílne pripraven├Ż program a v├Żber prostredia, v ktorom sme sa s na┼íimi z├íkaznikmi c├ştili ve─żmi dobre. A tie┼ż ─Ćakujem za objednan├ę po─Źasie:)
Reakcie od na┼íich z├íkazn├şkov boli viac ako pozit├şvne - zabavili sa, odd├Żchli si a o to n├ím napokon i┼ílo. E┼íte raz ─Ćakujem a te┼í├şm sa na na┼íu bud├║cu spolupr├ícu.

Ing. Ivana Hrab─Ź├íkov├í, PhD.
REGADA, s.r.o.
Golf

Golf

Golf je hra gentlemanov a odjak┼żiva je miestom mnoh├Żch obchodn├Żch stretnut├ş, pri ktor├Żch sa uzavrel u┼ż nejeden dobr├Ż obchod. Pozvite teda aj Vy svojich obchodn├Żch partnerov na parti─Źku golfu v r├ímci svojich firemn├Żch dn├ş.

Ak si v┼íak prajete da┼ą svojmu firemn├ęmu podujatiu punc exkluzivity, odpor├║─Źame V├ím usporiada┼ą vlastn├Ż golfov├Ż turnaj pod menom firmy. Firemn├Ż turnaj V├ím d├í mo┼żnos┼ą zvidite─żni┼ą a prezentova┼ą Va┼íu firmu i Va┼íe v├Żrobky, stretn├║┼ą sa s Va┼íimi obchodn├Żmi partnermi v pr├şjemnej a pokojnej atmosf├ęre a samozrejme vychutna┼ą si hru golfu, tejto kr├ísnej hry gentlemanov.

Golfov├Ż turnaj je v┼íak aj v├Żznamnou spolo─Źenskou udalos┼ąou, pri ktorej pre V├ís radi zabezpe─Ź├şme aj ob─Źerstvenie, kompletn├Ż servis pre Va┼íich partnerov, doplnkov├ę ┼íportov├ę aktivity a bohat├Ż sprievodn├Ż program pod─ża Va┼íich predst├ív a prian├ş.

Na Slovensku n├íjdete st├íle viac mo┼żnosti dobre si zahra┼ą golf. Najlep┼íie 18-jamkov├ę golfov├ę ihrisko Gray Bear sa nach├ídza na T├íloch, v ─Źarokr├ísnom prostred├ş N├írodn├ęho parku N├şzke Tatry. Rozloha ihriska je 60 ha, ihrisko je dlh├ę 6266 m par 71. Okrem T├ílov si m├┤┼żete zahra┼ą golf napr├şklad v Bernol├íkove, Ko┼íiciach, Bojniciach, podtatranskej Ve─żkej Lomnici alebo v k├║pe─żoch Pie┼í┼ąany.

Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby pod─ża Va┼íich predst├ív. Krit├ęri├í a n├íro─Źnos┼ą podujatia prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.