Catering a firemnÚ akcie

Catering a firemnÚ akcieProstredn├şctvom SKonline s.r.o. na┼ía spolo─Źnos┼ą organizovala v tomto roku nieko─żko firemn├Żch akci├ş pre na┼íich obchodn├Żch z├ístupcov. V┼íetky boli pripraven├ę na ve─żmi vysokej profesion├ílnej ├║rovni, SKonline s.r.o. v┼żdy vy┼ílo maxim├ílne v ├║strety.


Martina Farkašovská, M.B.A.
Generali Pois┼ąov┼ła a.s, SR
Firemn├ę olympi├ídy

OlympiadyFiremn├ę olympi├ídy si z├şskavaj├║ ─Źoraz v├Ą─Ź┼íiu popularitu. Pripravte teda aj pre Va┼íu spolo─Źnos┼ą firemn├║ olympi├ídu, ktorou sa odmen├şte sebe i svojim zamestnancom za celoro─Źn├║ tvrd├║ pr├ícu alebo dohodnite z├ípolenie s in├Żmi firmami a natrite to svojej konkurencii.

Vytrhnete seba i kolegov z hektick├ęho kolobehu ┼żivota, za┼żijete ohromn├║ d├ívku z├íbavy, uvo─żn├şte sa, pretiahnete si telo zdrav├Żm pohybom, upevn├şte svoje vz┼ąahy s obchodn├Żmi partnermi a ak Va┼ía firma zv├ş┼ąaz├ş, ur─Źite si vysl├║┼żi re┼ípekt a obdiv, ide predsa aj o prest├ş┼ż.

Vyberte pre svoju firemn├║ olympi├ídu tradi─Źn├ę, ─Źi netradi─Źn├ę discipl├şny, kolekt├şvne alebo individu├ílne ┼íporty, loptov├ę a in├ę hry, adrenal├şnov├ę s├║┼ąa┼że, proste ─Źoko─żvek, ─Źo V├ís napadne. Pre SKonline ni─Ź nie je probl├ęm. Na po┼żiadanie V├ím dok├í┼żeme v spolupr├íci s na┼íimi partnermi zabezpe─Źi┼ą ak├ęko─żvek slu┼żby. V├Żjdeme V├ím maxim├ílne v ├║strety, priprav├şme program podujatia presne pod─ża Va┼íich predst├ív, zabezpe─Ź├şme v┼íetko potrebn├ę na s├║┼ąa┼że a discipl├şny, poskytneme kompletn├Ż servis Va┼íim kolegom a obchodn├Żm partnerom a postar├íme sa aj o sprievodn├Ż kult├║rny program.

Program a n├íro─Źnos┼ą Va┼íej firemnej olympi├ídy prisp├┤sob├şme priamo Va┼íim po┼żiadavk├ím a mo┼żnostiam. Pre─Źo n├ís nevysk├║┼ía┼ą?

Pre bli┼ż┼íie detaily n├ís kontaktujte a presved─Źte sa o kvalite a v├Żhodnosti na┼íich slu┼żieb.


Catering a firemnÚ akcie, Slovensko, Slovakia spa resorts, K˙pele / Lßzný, Ubytovanie, k˙pele Slovenska
SKonline 2000-2006 (c), VÜetky prßva vyhradenÚ.